KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16066130
nr 1606 6130
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 4x34-50x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:09:50
18/3 10:53:33
250 kr
18/3 17:01:49